Ansatte

Taraldsvik AS
Pål Iver Skogvold : Konsernleder

Pål Iver Skogvold

Konsernleder

+47 901 16 200
pal.iver.skogvold@taraldsvik.no
Mikael Birkeland-Jensen : Økonomi- og personalleder

Mikael Birkeland-Jensen

Økonomi- og personalleder

+47 915 20 000
mikael.jensen@taraldsvik.no
Steinar Kristiansen : HMSK leder

Steinar Kristiansen

HMSK leder

+47 910 09 283
steinar.kristiansen@taraldsvik.no
Siw Olsen : Regnskapsansvarlig

Siw Olsen

Regnskapsansvarlig

+47 918 07 780
siw.olsen@taraldsvik.no
Astrid R. Andersen : Økonomi- og regnskapsmedarbeider

Astrid R. Andersen

Økonomi- og regnskapsmedarbeider

+47 970 95 725
astrid.andersen@taraldsvik.no
Taraldsvik Maskin
Ketil Svenningdal : Maskinforvalter

Ketil Svenningdal

Maskinforvalter

+47 901 87 144
ketil.svenningdal@taraldsvik.no
Stian Seljenes : Driftsleder

Stian Seljenes

Driftsleder

+47 938 24 686
stian.seljenes@taraldsvik.no
Mikhail Belov : Prosjektleder

Mikhail Belov

Prosjektleder

+47 412 03 975
mikhail.belov@taraldsvik.no
Anders Uteng : Driftsleder mobilkraner- og transport

Anders Uteng

Driftsleder mobilkraner- og transport

+47 995 95 560
anders.uteng@taraldsvik.no
Frode Jørgensen : Prosjektleder mobilkraner- og transport

Frode Jørgensen

Prosjektleder mobilkraner- og transport

+47 908 40 321
frode.jorgensen@taraldsvik.no
Stig Moen : Driftsleder verksted

Stig Moen

Driftsleder verksted

+47 417 50 246
stig.moen@taraldsvik.no
Reidar Elvenes : Prosjektleder

Reidar Elvenes

Prosjektleder

+47 951 56 315
reidar.elvenes@taraldsvik.no