Ansatte

Taraldsvik Maskin
Ketil Svenningdal : Daglig leder

Ketil Svenningdal

Daglig leder

+47 901 87 144
ketil.svenningdal@taraldsvik.no
Mikael Birkeland-Jensen : Økonomi- og personalleder

Mikael Birkeland-Jensen

Økonomi- og personalleder

+47 915 20 000
mikael.jensen@taraldsvik.no
Siw Olsen : Regnskapsansvarlig

Siw Olsen

Regnskapsansvarlig

+47 918 07 780
siw.olsen@taraldsvik.no
Stian Seljenes : Driftsleder

Stian Seljenes

Driftsleder

+47 938 24 686
stian.seljenes@taraldsvik.no
Mikhail Belov : Prosjektleder

Mikhail Belov

Prosjektleder

+47 412 03 975
mikhail.belov@taraldsvik.no
Reidar Elvenes : Prosjektleder

Reidar Elvenes

Prosjektleder

+47 951 56 315
reidar.elvenes@taraldsvik.no
Anders Uteng : Driftsleder mobilkraner- og transport

Anders Uteng

Driftsleder mobilkraner- og transport

+47 995 95 560
anders.uteng@taraldsvik.no
Frode Jørgensen : Prosjektleder mobilkraner- og transport

Frode Jørgensen

Prosjektleder mobilkraner- og transport

+47 908 40 321
frode.jorgensen@taraldsvik.no
Tom Petterson : Anleggsleder

Tom Petterson

Anleggsleder

+47 480 25 356
tom.petterson@taraldsvik.no
Bjørn Eirik Angell Nilssen : Anleggsleder

Bjørn Eirik Angell Nilssen

Anleggsleder

+47 959 15 098
bjorn.nilssen@taraldsvik.no